About Telewizja Republika

View all posts by Telewizja Republika →

2 thoughts on “POLAND DAILY – 8 JANUARY 2019

 1. Tego w TVPiS, TV Republika, TV Trwam, TV braci Karnowskich i innych przydupiastych mediach nie usłyszycie i nie zobaczycie.
  Dziś słów kilka o znanym kłamcy …
  Oto nasz "bochater" i jego kumple czyli Endrju Duda-Maliniak. Mocna ekipa czyli BMW (BiernyMiernyWierny) & TKM (TerazKurwaMy).

  cytat: " – Siatka płac w Narodowym Banku Polskim, to nie jest decyzja pana prezesa Adama Glapińskiego, to są decyzje, które były podjęte w czasach, kiedy swoją kadencję jako prezes Narodowego Banku Polskiego miał pan profesor Belka i to jest coś, co pan profesor Glapiński, przychodząc do Narodowego Banku Polskiego, jako jego prezes, zastał i to jest cały czas na tym samym poziomie – stwierdził prezydent Andrzej Duda."

  Ten bezczelny kłamca i oszust medialny PiS-uarowy kacyk kłamie w żywe oczy. Bez zażenowania. Ani mu brewka nie dygnie.

  Dane historyczne: za czasów Marka Belki zarobki dyrektora departamentu komunikacji były prawie trzykrotnie niższe. Zarabiał on 18 tys. zł brutto miesięcznie, a do tego dochodziła jeszcze kwartalna premia- ok. 10 tys. zł brutto i maksymalnie dwie premie rocznie z tzw. puli prezesa, które wynosiły po ok. 10 tys. zł brutto.
  zarobki Wojciechowskiej sięgają ok. 65 tys. zł, choć według późniejszych informacji, mogą wynosić nawet 80 tys. zł miesięcznie. Politycy Prawa i Sprawiedliwości, z prezydentem na czele, forsują tezę, że zarobki w NBP zostały ustalone za czasów prezesury Marka Belki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *